Nasz zespół

Rafał Guzicki

Prawnik, specjalizuje się w sprawach z zakresu odszkodowań, a także w prawie spółek prawa handlowego. Prowadził wiele spraw cywilnych i karnych związanych z odszkodowaniami oraz windykacją,  pracował w organach wymiaru sprawiedliwości. Zdobywał doświadczenie w renomowanych kancelariach prawnych znajdujących się na liście najlepszych w Polsce wg rankingów gazety „Rzeczpospolita”.  Aktualnie, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, szczyci się wieloma sukcesami w sprawach cywilnych, w tym obsłudze klientów zagranicznych.

Biegle posługuje się językiem rosyjskim.


Marcin Orzechowski

Prawnik, zajmuje się prawem cywilnym, a w szczególności postępowaniem egzekucyjnym ze strony dłużnika, zażaleniami na opis i oszacowanie nieruchomości przez komornika oraz zajęciami komorniczymi.

Ponadto sprawami z zakresu rękojmi, prawami konsumenta, sprawami z zakresu wyzbycia się majątku przez dłużnika (skarga paulińska), w szczególności zmianą wysokości świadczenia alimentacyjnego, uregulowaniem kontaktów z małoletnimi, pozbawianiem bądź ograniczeniem praw rodzicielskich, rozwodami i separacjami.  Prywatnie ojciec, którego pasją jest żeglarstwo oraz motoryzacja.

Dlaczego wybrać nas?
Jeżeli wypłacone odszkodowanie jest zbyt niskie - padłeś ofiarą Towarzystw ubezpieczeniowych
98%
zadowolonych klientów
96%
Wygranych spraw
91%
odzyskanych odszkodowań
kontakt z nami
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas
Formularz kontaktowy
Siedziba
Dąbrowskiego 7/1
64-100 Leszno
Telefon
697 925 849