Dopłaty do odszkodowań

W następstwie zdarzenia drogowego, w którym uległy zniszczeniu samochody osobowe, motocykle lub inne pojazdy mechaniczne Towarzystwa Ubezpieczeń sporządzają kosztorysy naprawy, na podstawie których wypłacają odszkodowanie. Jednakże, Towarzystwa Ubezpieczeń powszechnie sporządzają kosztorysy na podstawie nie części oryginalnych, a ich tańszych zamienników, przyjmują stawki za roboczogodziny pracy mechaników oraz lakierników niespotykane w rzeczywistości.

Dopłata do odszkodowania, którą proponujemy to nic innego jak pieniądze, które od nas otrzymasz za przeniesienie prawa do swojej szkody. Jeśli tylko otrzymałeś odszkodowanie, które Cię nie satysfakcjonuje a zarazem nie jesteś przekonany do czasochłonnej sprawy sądowej, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jedynym warunkiem wyłączającym możliwość uzyskania dopłaty do odszkodowania jest zawarcie ugody z Towarzystwem Ubezpieczeń. Dopłacamy do odszkodowań OC i AutoCasco za szkody powstałe na autach osobowych, ciężarowych oraz motocyklach i innych pojazdach mechanicznych.

Kancelaria Prawna Guzicki & Orzechowski w ciągu 4 dni dokona analizy wysokości wypłaconego odszkodowania oraz zaproponuje dopłatę.

Potrzebujesz naszej pomocy?
Dlaczego wybrać nas?
Jeżeli wypłacone odszkodowanie jest zbyt niskie - padłeś ofiarą Towarzystw ubezpieczeniowych
98%
zadowolonych klientów
96%
Wygranych spraw
91%
odzyskanych odszkodowań
kontakt z nami
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas
Formularz kontaktowy
Siedziba
Dąbrowskiego 7/1
64-100 Leszno
Telefon
697 925 849